Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsamaktadır.


fullindirim.com 'dan tek seferde birden fazla ürün satın alırsanız siparişiniz tek pakette size ulaşır ve tek bir kargo ücreti ödersiniz. Aynı gün içinde de olsa farklı zamanlarda farklı sipariş numaralarıyla yapılan alışverişlerde siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size teslim edilir ve kargo bedeli de her sipariş için ayrı ayrı talep edilir.


fullindirim.com'da her ürün niteliğine uygun olarak paketlenir. Aldığınız ürünler özel fullindirim.com kutularında, azami hassasiyet gösterilerek paketlenerek size teslim edilir.


Siparişleriniz maksimum 10 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. "Bu ürün aynı gün kargolanır." iabaresi gördüğünüz ürünler iş günleri içerisinde saat 16:00'e kadar verilen siparişlerde aynı gün kargolanır. Hafta sonu ve resmi tatile denk gelen siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır. Kargonun size ulaşma süresi ise; uzaklık, hava ve yol şartlarına bağlı olarak değişebilmekte olup, siparişiniz kargoya verildikten sonra 3 iş günü içinde size ulaşacaktır.


Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Siparişiniz aras Kargo ile vermiş olduğunuz teslimat adresine getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir.


Kapıda ödemeli olarak almış oldugunuz sıparişiniz kargo şirketi tarafından size ulaştığında almış oldugunuz ürünün ürün bedeli ve kargo ücretininin ödemesini yapmanız gerekmektedir. Ödemesini yaptığınız paketinizi acabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Ürününüzde hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda kesinlikle ürünü teslim almayınız ve kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyerek ürünü geri gönderiniz.