Ürünü Kaç Gün İçerisinde İade Edebilirsiniz?
Almış olduğunuz ürününü tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü ambalajı, hediye çeki, varsa promosyonu ve faturasıyla birlikte iade edebilirsiniz.
Sitemizden aldığınız ürünleri en geç 1 hafta içinde aldığınız ürünü tamamen başka bir ürünle değiştirme hakkına sahipsiniz. Değişim yaptığınız ürünlerde ürünü bize gönderirken kargo ücreti gönderene tekrar değişimi sağlanan ürünün kargo ücreti tarafımıza aittir.

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde bize başvurabilir ve iade talebinde bulunabilirsiniz.

Hangi Hallerde Ürün İade Kabul Edilmez?
Üründe herhangi bir bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi halinde firmamız ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
Kullanılmış ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünü Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
Kargoya teslim edilmiş ürünün iptali söz konusu olduğunda müşteri kargoyu teslim alıp iade etmelidir.

İade Ücreti Sizlere Nasıl İade Edilecektir?
Müşterinin ürünü iade etmesi halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren YEDİ (7) iş günü sonra ürün bedeli iade edilir. Siparişinizle ilgili mail adresinize veya cep telefonunuza iade edildiğine dair bilgi mesajı geldikten sonra tüm bedel kredi kartınıza veya verdiğiniz banka İBAN numarasına iade edilmektedir. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreçte firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtabilir. İadelerde Kargo ücretleri hesabınızdan kesilerek kartınıza yansıtılacaktır. 

Ürün Değişimi Yapabilir miyim ? 
Değişim yapmak istenildiği takdirde yukarıda belirtilen iade işlemi gerçekleştirilir ve yeni sipariş oluşturularak, istenilen ürününün tekrar siparişinin verilmesi gerekmektedir.

Aldığınız Ürünler Ne zaman Sevkedilir?
Aynı Gün Kargoya Teslim: Hafta içi saat 16:50'ya cumartesi 12:00 e kadar verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün, bu saatlerden sonra, hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişlerinizi takip eden ilk iş günü kargoya veriyoruz.

Lütfen Dikkat: Kargo tutanağını imzalamadan önce kargo paketinizin taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kargo paketinizde herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kargonuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kargo paketi hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.fullindirim.com sorumlu değildir.